TRIPLUS SK

O spoločnosti

Firma Triplus SK s.r.o., ktorá je stopercentnou dcérskou spoločnosťou malajzijského korporátu Triplus Industry, má v rámci Európy strategickú polohu. V Spišskej Novej Vsi dáva prácu viac ako dvesto zamestnancom a je už od roku 2001 významným regionálnym zamestnávateľom.

Spoločnosť vyrába plastové diely pre domáce spotrebiče, priemyselné elektrické náradie, automobilové diely a diely audio-video zariadení.

o nas

Poskytuje komplexné výrobné služby vrátane lakovania, sieťotlače, tampónovej tlače, označovania laserom a montáže celkov. 80% produktov Triplus SK vyváža k lídrom v odvetví v Európskej únii a do celého sveta. Medzi najvýznamnejších zákazníkov patria firmy ako Electrolux, Hilti, Sennheiser, Panasonic, Kärcher a Honeywell.

Triplus SK prosperuje a rastie už od roku 2001. V súčasnosti má prevádzku pozostávajúcu zo 43 vstrekovacích lisov v rozsahu od 25 do 650 ton v oddelení lisovania; 2 poloautomatické linky na nanášanie farieb striekaním, 5 montážnych liniek, 6 sieťotlačových strojov, 9 tampónových tlačiarní, 2 termotlačové stroje, laserový značkovací stroj v oddelení finálnych úprav. 2 frézky, sústruh, 2 brúsky, pieskovací stroj, 2 stroje elektroiskrového obrábania a laserový zvárací stroj v oddelení nástrojárne.

Výrobnú časť spoločnosti tvorí najmä oddelenie vstrekovania plastov, oddelenie finálnych procesov, nástrojáreň a oddelenie kontroly kvality. Riadiaca a administratívna časť zabezpečuje plánovanie, financie, predaj, marketing a logistiku. Triplus SK je držiteľom certifikátu kvality ISO 9001, certifikátu environmentálneho manažérstva ISO 14001 a certifikátu IATF 16949 pre automobilový priemysel. Nedávno získaný UL certifikát umožnil spoločnosti vybudovať si miesto na trhu v USA. Firma tiež získala certifikát AAA od spoločnosti Bisnode, čo je známka jej prestížneho hodnotenia nezávislých spoločností na Slovensku. Triplus SK je teda nepochybne významným medzinárodným hráčom vo svojom trhovom segmente.

Motto „Spokojnosť zákazníkov na prvom mieste“ nie je v spoločnosti Triplus SK len rétorikou. Preniká do každej činnosti, na každej úrovni spoločnosti. Vďaka tomu sa firme darí aj napriek ekonomickej recesii. S týmto mottom plánujeme v budúcnosti pokračovať v raste a zvyšovaní podielu na trhu.